Rohlik.cz tvoří CSR službou. Spouští klub pro seniory a ZTP

4. 4. 2017 | redakce
Takto se dělá CSR. Členové klubu Rohlík bez bariér mají dopravu zdarma i na malé nákupy (od 300 Kč), samozřejmostí je výnos nákupu až do bytu bez ohledu na počet pater.Online supermarket Rohlik.cz spouští ve spolupráci s nadací Taťány Kuchařové Krása pomoci klub Rohlík bez bariér. Je určen pro seniory nad 65 let a držitele průkazu ZTP. Jeho členové mají dopravu zdarma i na malé nákupy, výnos nákupu až do bytu bez ohledu na počet pater je samozřejmostí. Objednat je možné jak online, tak po telefonu. Výhody klubu jsou zcela zdarma.

Rohlik.cz chce dělat zákazníkům život snazší. Proto po klubu Rohlíček, který přináší výhody rodičům s malými dětmi, nově nabízí dopravu zdarma i seniorům a handicapovaným. Tedy lidem, pro něž bývá nákup potravin online výrazným ulehčením života.

Stereotyp, že senioři neumějí pracovat s novými technologiemi, určitě neplatí. Objednávání na Rohlíku je jednoduché a intuitivní. Pokud jim to párkrát ukáže třeba vnuk nebo dobrovolník, zvládnou to sami,” vyvrací na základě dlouholetých zkušeností z nadace Krása pomoci Taťána Gregor Kuchařová častý předsudek.

Navíc na Rohlik.cz vytvořil video, které je provede krok po kroku celým procesem objednávky.

A pokud nechtějí nebo nemohou objednávat online, mají možnost si nákup objednat telefonicky na bezplatné infolince, takže nepotřebují ani internet.

„Smyslem Rohlik.cz je dělat běžné věci jednodušší. Odstranili jsme proto maximum bariér,” vysvětluje Tomáš Čupr, zakladatel Rohlik.cz, smysl nového klubu. „Už nyní patří senioři i handicapovaní mezi naše věrné zákazníky a těšíme se, že další se díky klubu osmělí a začnou také nakupovat,” dodává.

Štítky dokumentu: Budování značky Podpora prodeje
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: