Samsung pokračuje ve stírání iPhonu X

30. 7. 2018 | Petr Michl
Série reklam Ingenius pokračuje. Dle jednotlivých spotů iPhonu X chybí slot na microSD kartu, skutečná schopnost multitaskingu a naopak přebývá mu tzv. „notch".Před necelými dvěma týdny jsme vám představili novou reklamní sérii Samsungu nazvanou Ingenius. Ta nyní pokračuje dalšími třemi spoty, které vytahují další aspekty, které dle tvůrců dělají ze Samsungu Galaxy S9 lepší telefon, než je iPhone X. Schytává to opět přitom nešťastný prodavač z obchodu Apple.

Ingenius: Notch

Samsung si dělá legraci z tzv. „notch", výstupku v horní partii přední části iPhonu X, na kterém je například objektiv fotoaparátu, mikrofon, reproduktor nebo infračervená kamera. Co naplat, že je to všechno užitečné. Přesto to narušuje nepřerušovanou linii displeje. Dle prodavače si na to časem zvyknete, ostatně rodina, které se odrazil „notch" i v účesech se přizpůsobila.

Ingenius: Storage

Další spot se zaměřuje na omezení, které je iPhonům vlastní odjakživa. Chcete více prostoru pro data na vašem telefonu? MicroSD karta vám nepomůže, nikde na telefonu nenajdete slot, kam by šla zastrčit. Nezbude vám nic jiného, než si koupit výrazně dražší model iPhonu a doufat, že se odhad vašich datových potřeb potká s realitou. Upřímně zrovna z tohoto si lze dělat oprávněně legraci i opakovaně.

Ingenius: Multitasking

„Jé, máte krásné nehty," všimne si prodavač u další zákaznice. Ta ho jen suše setře: Ano, mění barvy, jsou také schopny multitaskingu. Váš telefon není." Říká to poté, co zjistí, že iPhone X není schopný rozdělit obrazovku na dvě tak, aby v každé polovině běžela jiná aplikace. Samsung Galaxy S9 toto totiž umí.

Sami jsme zvědaví, kolik reklam má Samsung ještě v rukávu. Tipujeme, že se v průběhu týdne nějaké objeví. Oficiální představení nového modelu Galaxy Note 9 je totiž plánováno na 9. srpna.

Kam dál?Nezapomeňte se podívat na první tři spoty kampaně Ingenius.

Štítky dokumentu: Apple Kreativní reklama

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: