Společnosti Orange a Barclaycard poprvé uvedly bezkontaktní platby

20. 5. 2011 | MyS
Orange a Barclaycard spustily mobilní platební službu Quick Tap, která umožňuje uživatelům platit prostřednictvím mobilním telefonů v maloobchodních prodejnách.

Orange a Barclaycard spustily mobilní platební službu, která umožňuje uživatelům platit prostřednictvím mobilním telefonů v maloobchodních prodejnách včetně EAT, Pret A Manger a Subway. Služba nazvaná Quick Tap dovoluje uživatelům zaplatit za položky v hodnotě do 15 liber v rámci jedné transakce přiblížením jejich mobilních telefonů ke kompatibilním čtečkám NFC.

Ostatní zprostředkovatelé telekomunikací se chystají uvést své NFC sady v brzké době. O2 díky partnerství s firmou Visa představí v druhé polovině tohoto roku svou „mobilní peněženku“, bezkontaktní platební službu. Quick Tap vidí platby prostřednictvím čipu v zařízení SIM karty, která je připojena k platební kartě uživatele (Barclaycard, Barclays debit nebo Orange Credit Card). Uživatel si tak může převést až 100 liber do svého mobilního zařízení. Uživatelé si mohou aktivovat nabízenou službu skrze aplikaci, která je nainstalována v jejich mobilním telefonu a potvrdit platbu zadáním bezpečnostního PIN kódu.

Zdroj: www.marketingweek.co.uk
 

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: