Startuje 16. ročník Zlatého středníku. Nově bude hodnotit i nejlepší obsahové strategie

22. 11. 2017 | redakce
Zlatý středník bude zahájil šestnáctý ročník a sbírá přihlášky. Bude opět hodnotit nejúspěšnější komunikační kampaně, firemní média nebo aplikace. Nově přibyla komplexní kategorie „Nejlepší obsahová strategie“.

Nejúspěšnější komunikační kampaně, firemní média nebo aplikace budou už po šestnácté hodnotit přední odborníci z řad PR agentur, tiskových mluvčích či zástupců médií. Prestižní soutěž Zlatý středník organizovaná českým PR Klubem spustila přihlašování do dalšího ročníku. Vítěze oznámí v dubnu příštího roku. 

Firmy, instituce a organizace mohou hlásit úspěšné kampaně nebo svá externí a interní média do odborné soutěže prostřednictvím webových stránek www.zlatystrednik.cz


Fotografie ze setkání porotců letošního ročníku. 

V uplynulém roce jsme hodnotili 159 přihlášených projektů, třetí nejvyšší počet v historii soutěže. Věřím, že letos toto číslo překonáme. Na hodnocení se opět budou podílet na čtyři desítky předních odborníků v oblasti komunikace,“ uvedl Petr Langer, předseda PR Klubu. 

Zlatý středník letos nabízí 17 soutěžních kategorií. Novinkou je komplexní kategorie „Nejlepší obsahová strategie, která bude hodnotit efektivní propojení nejméně tří komunikačních kanálů. Proměnou prošlo také logo soutěže, které se po sedmi letech dočkalo nové verze. Autorka Dominika Mikolášová zůstala věrná zlaté barvě a připravila vizuál kombinující symbol středníku s názvem soutěže. 

 

Tradičním záměrem přihlašovatelů do Zlatého středníku není jen vítězství v dané kategorii, ale také získání cenné zpětné vazby a tipů na konkrétní zlepšení svých projektů. Každé přihlášené médium totiž obdrží detailní hodnotící list od odborné poroty, kterou letos posílí například mluvčí skupiny ČEZ Ladislav Kříž nebo nová ředitelka Asociace Public Relations Agentur Silvie Marhoulová.

Přihlášky do 16. ročníku přijímá PR Klub do 15. února 2017. 

Štítky dokumentu: Content Marketing
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.