Tesco spouští elektronický účet Moje Clubcard

2. 6. 2015 | redakce
Technická vyspělost věrnostních programů bylo donedávna definována kartou s RFID čipem. Nyní ale kartičku Tesco Clubcard zastoupí i mobilní aplikace.

Technická vyspělost věrnostních programů bylo donedávna definována kartou s RFID čipem. Nyní ale častěji přichází i větší možnosti správy ze strany uživatelů přes desktop i mobilní zařízení. Tento směr nyní nabírá i české Tesco.

 Od prvního června mají všichni držitelé karty Clubcard možnost využívat věrnostní program obchodů Tesco online. Své slevové kupony a peněžní poukázky tak mohou mít k dispozici na jakémkoliv místě, stačí jim k tomu jen internetové připojení, které obchody Tesco poskytují prostřednictvím WiFi sítě pro zákazníky zdarma. Členové Clubcard mohou díky elektronickému účtu poukázky a kupony tisknout. Díky mobilní aplikaci Tesco Clubcard je možné číslo karty Clubcard nahrát přímo do chytrého telefonu, takže ji zákazníci budou mít stále k dispozici a plně nahradí skenovaní plastové kartičky na pokladně. Kromě toho mohou mít díky mobilní aplikaci kupony a poukázky ve svém chytrém zařízení připravené k uplatnění i bez vytisknutí. Využívání výhod Clubcard je tak pro zákazníky znovu jednodušší a rychlejší. Nová služba bude po registraci dostupná všem stávajícím i novým držitelům karty Clubcard.


Online správa uživatelského účtu na www.clubcard.cz

Mobilní aplikace Tesco Clubcard přináší všem zákazníkům Tesco snadnější, přehlednější a hlavně pohodlnější využívání tohoto věrnostního programu. „Díky mobilní aplikaci je možné všechna data z konkrétní Clubcard nahrát do chytrého telefonu. Zákazník tak při placení jen naskenuje čárový kód z telefonu přímo u pokladny. To stejné platí pro slevové kupony a peněžní poukázky. Není již třeba je s sebou nosit do obchodu, stačí je načíst z displeje telefonu. Odpadá tak starost s případným poničením poukázky nebo jejím ztracením. Systém je velmi jednoduchý, rychlý a praktický a zákazník tak má všechny výhody Clubcard pohodlně na jenom místě,“ uvádí Petr Szabo, marketingový manažer věrnostního programu Clubcard.

Registrovat a pak se opětovně přihlašovat k Účtu Moje Clubcard mohou zákazníci jednoduše na webu www.clubcard.cz ve složce Účet Moje Clubcard. Uživatelé chytrých zařízení se systémem iOS i Android si mohou stáhnout mobilní aplikaci Tesco Clubcard.

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace Podpora prodeje

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: