Tetování 152 přátel z Facebooku je podfuk

10. 6. 2011 | bN
Zdá se, že případ, kdy si Holanďanka nechala vytetovat na paži svých 152 přátel z Facebooku není tak kuriózní, jak by to mohlo vypadat.

Zdá se, že případ, kdy si Holanďanka nechala vytetovat na paži svých 152 přátel z Facebooku není tak kuriózní, jak by to mohlo vypadat. Holandský deník Telegraaf ve středu oznámil, že video, které se okamžitě stalo na internetu senzací, bylo ve skutečnosti velkým podfukem.

Rotterdamský umělkec Dex Molker, který neobvyklé tetování vytvořil, řekl deníku Telegraaf, že videozáznam byl pouze dovedným reklamním kouskem. Rovněž uvedl, že tetování je pouze dočasné a za několik dní se smyje. Poskytl i vysvětlení, že kresba obrázků trvala pouze několik hodin, ne však 30, jak tvrdilo video na serveru YouTube.

Video tedy bylo spíše virální kampaní pro holandskou společnost Pretty Social, která prodává tašky, plakáty a další předměty s potiskem fotografií facebookových přátel. Žena, která si nechala facebookový motiv vytetovat na ruku, na videu děkuje firmě Pretty Social. Video je rovněž umístěno na webové stránce společnosti.

Co k tomu dodat? Snad jen, že holandská společnost odvedla „slušnou“ práci. Video totiž shlédly již více než 2 miliony lidí!

Podívejte se sami a zhodnoťte, čí zájmy video zastupuje.

 

Zdroj informací: www.adweek.com


 

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: