Toyota hledá množné číslo slova "Prius" pomocí ankety

11. 1. 2011 | ATM
Jak Toyota oznámila v druhé polovině loňského roku, tak koná. Z modelu vozu "Prius" se pomalu ale jistě stává samostatná rodina. Pod brandem Prius by se měly do roku 2012 vejít hned čtyři podobné modely. Toyota se rozhodla, že představení prvního nového vozu do rodiny (Prius V) pojme trochu netradičně.

Toyota Prius, zdroj: www.toyota.com

Jak Toyota oznámila v druhé polovině loňského roku, tak koná. Z modelu vozu "Prius" se pomalu ale jistě stává samostatná rodina, nesoucí stejné jméno. Pod brand Prius by se měly do roku 2012 vejít hned čtyři podobné modely.

Toyota se rozhodla, že představení prvního nového vozu do rodiny (Prius V) pojme trochu netradičně. Informaci, že Prius v budoucnu nebude už jen jeden se rozhodla komunikovat skrze kampaň, ve které je veřejnost pobízena najít plurál slova "Prius". K té příležitosti vytvořila i videospot s mírným virálním potenciálem.

Hlasování probíhá na samostatné stránce projektu, který je zastřešen claimem "Prius goes plural". Na výběr je pět možností, kromě zachování původního tvaru "Prius" je možné hlasovat pro verze "Priuses", "Prium", "Prien" nebo "Prii". Ta poslední v současné době vede se 40 % všech hlasů. Stránka kromě jiného přináší samozřejmě obšírné informace o celé budoucí rodině.

Výsledek ankety bude slavnostně vyhlášen 20. února.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: