Twitter spustil aplikaci na Facebooku, ta přestala záhadně fungovat

24. 6. 2010 | ITO
Nová aplikace od Twitteru, se kterou se na Facebooku můžeme setkat, přináší zásadní pokrok ve správě svých sociálních konexí. Kromě toho, že nabízí dnes již běžnou možnost postovat tweety na zeď Facebookového profilu, přináší také nástroj, který zde dlouho chyběl - přehled Facebookových přátel, kteří mají zároveň profil na Twitteru a jednoduchou správu sledování těchto profilů.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Nová aplikace od Twitteru, se kterou se na Facebooku můžeme setkat, přináší zásadní pokrok ve správě svých sociálních konexí. Kromě toho, že nabízí dnes již běžnou možnost postovat tweety na zeď Facebookového profilu, přináší také nástroj, který zde dlouho chyběl - přehled Facebookových přátel, kteří mají zároveň profil na Twitteru a jednoduchou správu sledování těchto profilů. Aplikace byla uvolněna v rámci nové strategie Twitteru, který chce úzce propojit své služby jak s Facebookem, tak například LinkedInem.

Jednu vadu na kráse však aplikace v současné době má. Krátce po spuštění totiž přestala fungovat. Podle vývojářů se jedná o záhadnou chybu, kterou si musí vyřešit Facebook sám, neboť s funkcionalitou aplikace nemá nic společného. Facebook se směrem k médiím zatím vyjádřil jednoduchým sdělením: "Pracujeme na tom."

Aplikaci je možné získat zde.

Štítky dokumentu: Facebook Mobilní aplikace Twitter

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: