Uber bude ve středu v Praze rozvážet koťátka

23. 11. 2015 | Petr Michl
Je to chlupaté, roztomilé a ve středu si to můžete objednat na 20 mazlivých minut do kanceláře nebo domů. Uber bude ve středu rozvážet koťátka z útulků.


Uber je celosvětově znám svými napaditými marketingovými akcemi. Například v Paříži nabízel rozvoz v autech, která řídily krásné modelky. Aktuální česká kampaň je dobročinná a na kočky v autech si tentokrát nemohou stěžovat ani odpůrkyně zobrazování žen jako sexuálního objektu. Podstatou akce je totiž možnost nechat si dovézt na nezávazné pomazlení chlupatá koťátka z útulků.

Akce bude probíhat tuto středu od 12 do 19 hodin a po objednání Uber doveze uživatelům roztomilá koťátka, se kterými si zájemci budou moct až 20 minut hrát nebo je jen pohladit. Poplatek 300 korun poputuje na podporu domovů Sluníčko a Tlapky Mochov. Záštitu nad akcí poskytla platforma Nekupuj-Adoptuj, která se zasazuje o správné zacházení se zvířaty a vyřešení kritické situace v útulcích. Uber chce kromě finanční pomoci rozšířit povědomí o kočičí adopci a zlepšit kritickou situaci zvířat bez domova v ČR. Spolu s koťátky za zájemci dorazí také odborný dohled složený ze zástupců útulků, kteří zodpoví veškeré dotazy, ať už o péči o koťátko nebo o možnostech adopce zvířátka. Služba UberKOTATKA je zejména pro kanceláře, aby chlupatá klubíčka udělala radost, co největšímu počtu lidí.


Video k akci uberKITTENS v Austrálii

Jak si koťátka objednat?

Stačí si otevřít aplikaci Uber a namísto kliknutí pro objednání vozu přejet na ikonku koťátek a potvrdit objednání. Poplatek stržený z účtu uživatelů poputuje na podporu kočičích domovů Sluníčko a Tlapky Mochov. Lidé, kteří ještě v aplikaci nejsou zaregistrovaní, mají šanci využít kódu KOTATKA a kotě si objednat zdarma, poplatek 300 korun za ně útulkům zaplatí Uber.

V zahraničí si pod názvem UberKITTENS akce získala mnoho příznivců, kteří nakonec poskytli koťátkům i nový domov. Ve střední Evropě proběhly UberMACIATKA v říjnu v Bratislavě, Praha je tak druhé město v regionu, kde se taková akce uskuteční. Více o akci najdete zde.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: