Ubisoft propaguje počítačovou hru The Division simulátorem konce světa

21. 3. 2016 | Petr Michl
Jak rychle se může rozšířit smrtelná epidemie? Buďte pacientem 0, zadejte svou adresu a žasněte, jak rychle váš virus zničí svět.

Studio Ubisoft má za sebou oficiální vydání počítačové hry Tom Clancy's The Division na PlayStation 4. V ní je vaším úkolem zachránit New York ochromený smrtící epidemií. V rámci propagace apokalyptického tématu byla vytvořena microsite, která vám představí, jak rychle se může infekční a smrtelná choroba v dnešní globálně propojené době rozšířit a doslova ochromit celý svět.

Tzv. Collapse simulator má grafické ztvárnění blízké záběrům ze špionážních thrillerů. Vaší rolí nebude nicméně být Jasonem Bournem. Jedinou dostupnou příležitostí je být pacientem nula, jenž bude prvním přenašečem smrtelné nemoci. V případě testování autorem tohoto článku se rýmička s pocitem zvýšené tělesné teploty v centru Brna na ulici Česká přeměnila v řetězec událostí, který za 26 dnů uvrhl svět do temnoty. Skvělé je provázání hry s Google Maps, díky němuž jste posíláni na vyšetření do vámi známých nemocnic a na nákup do blízkých supermarketů. Nechceme vám kazit překvapení, ale kapacita většiny zařízení a institucí není na pandemické vlny připravena. Ostatně zkuste si to sami na collapse-thedivisiongame.ubi.com. Níže můžete nalézt printscreeny z naší hry.Štítky dokumentu: Content Marketing

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: