Ukrajinská značka GoKarpaty zveřejnila animovaný film s cílem sjednotit národ

14. 2. 2023 | Petr Michl
„Jsme sice různí, ale přesto máme mnoho společného" – Ukrajinci vytvořili animovaný film, který má sjednotit národ. Upozorňuje na situaci uprchlíků i na důležitost jednoty a porozumění. Napomáhá ji k tomu kefír GoKarpaty.

Animovaný film vytvořený ukrajinskou kreativní agenturou Bickerstaff.705 a značkou kefíru GoKarpaty ukazuje pravdu o životě všech Ukrajinců během prvních dnů totální války. 24. února přišla válka do všech ukrajinských domovů. Byla to doba velmi stresujících situací — všude probíhalo letecké bombardování, ruská vojska den co den obsazovala rozsáhlá území a Ukrajinci přicházeli o své domovy a životní styl...

Mnozí byli nuceni opustit své domovy a přestěhovat se do jiných regionů. Velká část se přestěhovala k příbuzným do západních oblastí Ukrajiny, kde je bezpečněji. Tak se velké rodiny znovu spojily a samozřejmě došlo i k drobným nedorozuměním. A právě o nich i o jejich překonání je následující animovaný „kraťas“. Agentura Bickerstaff.705 se ve spolupráci s ukrajinskou značkou GoKarpaty rozhodla ve svém novém animovaném filmu upozornit na důležitost jednoty a porozumění.

Maria Kočurenko, stratég společnosti Bickerstaff.705, přibližuje pozadí vzniku filmu:

„Naším hlavním cílem bylo říci pravdu o Ukrajincích za války, o které ostatní mlčí. Na příkladu jedné rodiny se nám podařilo vylíčit příběhy celé země. V tomto animovaném filmu jsme vyprávěli o rodině, která se spojila pro společný cíl, přestože každý byl tak jiný. Docházelo k nedorozuměním, ale zvládli jsme to, protože máme sílu — naši lásku."

„Možná jsme různí, ale přesto máme hodně společného" je hlavní myšlenkou animovaného filmu, který všechny učí, jak si vážit každého okamžiku a mít se rádi i přes své chyby, a to i v těžkých chvílích. I když to může být těžké, můžeme si být jisti, že společně překonáme všechny výzvy, kterým čelíme. 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: