Už toho bylo letos dost! Burger King vyhlašuje Vánoce

24. 7. 2020 | Petr Michl
Také máte pocit, že letošní rok nám toho naložil přespříliš? V Burger Kingu ho chtějí ukončit už teď a vyhlašují proto Vánoce. #WrapUp2020

 

Vánoce, čas klidného rozjímání a pohody s rodinou. Kdo by je nemiloval? Obzvláště v pandemické době, kdy už za sebou máte buď pár měsíců intenzivního ponorkového soužití s rodinou za stavu nouze, nebo jste ještě v horším případě museli strávit toto období oddělení od svých nejbližších. V Burger Kingu se chtějí do ideálního (nebo spíše idealizovaného) času vánočních radovánek vrátit. A to klidně v červenci.

Burger King proto převlékl do vánočního svetru svá sociální média a aplikaci. V USA nabízí zvýhodněné menu a jako součást své kampaně od agentury David pokryl své velké pobočky v Miami a brazilském Sao Paulu plně vánoční dekorací. To zachycuje i následující video.

Burger King opět dokázal vycítit pocit mnohých a udělat z toho kampaň, která nás přinutí se zasnít. A možná si přát k Vánocům pro celý svět nikoliv světový mír, ale vakcínu.

 

Pride Riders

Když jsou ty Vánoce, nenecháme čtenáře jen u jedné kampaně. Burger King přišel v posledních týdnech s dalšími skvělými nápady. Na začátku července měla proběhnout v Madridu Pride Parade. Průvod za práva LGBT+ komunity tam má vynikající tradici, loni se ho zúčastnilo na 2 miliony lidí. Jenomže letos? Nada! Celá akce byla kvůli pandemii zrušena. Burger King proto přispěchal spolu s agenturou David Madrid s řešením.

V době původně plánového konání průvodu vyslal do ulic své motorky a auta vozící jeho jídlo v novém, duhovém ustrojení. A musíme uznat, že na všechny ty duhové jednorožce a krále je tak pěkná podívaná, že by měli rozsvěcovat ulice snad trvale.

Sdílejte tento článek:
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.