Vánočních ozdoby s pivem? Značka Miller Lite s nimi chce rozzářit svátky i těm, co jsou k nim skeptičtí

17. 12. 2021 | Petr Michl
A zdobení stromku najednou baví i dospělé... Tyto vánoční ozdoby prodávané v balení po 6 kusech otevřete jako plechovku a můžete si z nich vychutnat pivo Miller Lite.

Také vás bavilo jako děti zdobit vánoční stromek? To většinu z nás, ale v dospělosti to už nějak není ono. Americká značka piva Miller Lite přišla se zlepšovákem, co dodá vánoční jiskru v oku i těm, kteří se v posledních letech radují až v okamžiku, kdy sváteční shon skončí. Jde o „vánoční baňky“, které nejsou prázdné. Naopak. Nesou cenný obsah: pivo Miller Lite.

Tzv. „beernaments(složenina z „beer“ a „ornaments“) jsou dodávány v balení po 6 kusech, prostě tradiční sixpack. Ten si ovšem můžete užít netradičně právě při dekorování stromu.

Pokud si nechcete prohnout větve, je záhodno obsah vypít. Navíc baňky jsou navrchu opatřeny uzávěrem používaným u plechovek a háček na upevnění na stromek se nejlépe chytne právě za uzávěr, který je už povolený.

Nápad pochází od agentury Rethink Canada. Ta se ho rozhodla představit i s pomocí spotu s hercem Jimmym O. Yangem, jenž působí při prezentaci ozdob příjemně nacamraně.

Ukazuje tak, že si můžete užít zdobení stromku i v případě, že ho provádíte sami a třeba se i trochu litujete. Rozhodně ale může udělat z věšení ozdob od Miller Lite společenskou událost s přáteli. Jen to bude chtít sixpacků o něco víc.

Tyto vánoční ozdoby přicházejí i s upravenou vizuální identitou značky. Nápis „a Fine Pilsner Beer(„Dobré pivo plzeňského typu“) nahradil „a Fine Pilsner Ornament(tedy „dobrá ozdoba plzeňského typu“). Klasy ječmenu okolo loga pak doplnila cesmína. Tuto veselou vánoční dekoraci lze pořídit na stránkách  Beernaments.com.

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: