Vítězem prosincové ankety KoPR Mediální počin měsíce se Jan Cempírek

2. 2. 2010 | ITE
Komora PR dnes vyhlásila prvního vítěze ankety Mediální počin měsíce. V prosinci 2009 hlasující nejvíce zaujala aféra kolem falešné identity spisovatele Jana Cempírka, který získal Cenu Knižního klubu za román Bílej kůň žlutej drak. Tu vydal pod identitou neexistující vietnamské Češky Lan Pham Thi.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.komorapr.cz

(Praha, 2. února 2010) - Komora PR dnes vyhlásila prvního vítěze ankety Mediální počin měsíce. V prosinci 2009 hlasující nejvíce zaujala aféra kolem falešné identity spisovatele Jana Cempírka, který získal Cenu Knižního klubu za román Bílej kůň žlutej drak. Tu vydal pod identitou neexistující vietnamské Češky Lan Pham Thi.
„Osobně mě vítězství Jana Cempírka v naší nové anketě velmi těší. Jde jednak o další pomník v české tradici literárních podvrhů, která začíná Hankovými Rukopisy, ale hlavně to je krásný příklad mystifikace v oblasti PR, který se u nás moc často nevidí, uvedl Jiří Chvojka, předseda představenstva KoPR. „Nominace na mediální počin měsíce je samozřejmě brát maličko s nadhledem, nicméně nás těší zájem hlasujících,“ dodal Chvojka.
V tuto chvíli již mohou účastníci ankety Mediální počin měsíce vybírat mediální počin měsíce ledna. Nominováni byli: Pavel Bém, jemuž během jeho výletu do Antarktidy zapadala Praha sněhem; kolektiv autorek brožurky Kultura generově vyváženého vyjadřování, vydané Ministerstvem školství a Iveta Bartošová s Jiřím Pomeje za mediální distribuci svého nekonečného milostného vzplanutí. Hlasovat lze do konce února 2010 na stránkách www.komorapr.cz .


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: