Vydání prvního čísla Murdochova The Daily se odkládá

17. 1. 2011 | IKE
Mělo to být první periodikum čistě pro iPad, teď se zdá, že News Corp Ruperta Murdocha bude ráda, když ro stihne v první desítce. Společnost totiž ohlásila, že premiéra jejího iPad deníku The Daily se neuskuteční tento týden, ale spíše až někdy v průběhu února. Konkrétní termín sdělen nebyl.

The Daily, zdroj: www.thedaily.com

Mělo to být první periodikum čistě pro iPad, teď se zdá, že News Corp Ruperta Murdocha bude ráda, když to stihne v první desítce. Společnost totiž ohlásila, že premiéra jejího iPad deníku The Daily se neuskuteční tento týden, ale spíše až někdy v průběhu února. Konkrétní termín sdělen nebyl.

Jak komentovaly obeznámené zdroje, zpoždění nemá být ani tak zaviněno nepřipraveností The Daily, ale Applem, který v současnosti ladí novou verzi svého předplatitelského servisu. Applu totiž velmi záleží na tom, aby uvedení prvního čistokrevného deníku pro iPad bylo bez jediné chybyčky. Na základě úspěchu nebo neúspěchu The Daily se totiž budou o vstup do segmentu snažit také ostatní vydavatelské domy.

Jeden výtisk The Daily by měl být prodáván za 99 centů, vyúčtování uživatel obdrží buď na týdenní nebo měsíční bázi. Chod redakce The Daily bude zajišťovat 100 osob, tým se má po vyhodnocení pilotního provozu rozšířit anebo naopak zredukovat.

Štítky dokumentu: Facebook Mobilní zařízení

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: