Žebříčku YouTube Ads Leaderboard pro 3. kvartál vládne olympijská Pobřežní hlídka

24. 10. 2016 | Petr Michl
Šišlavý pes Štefan musel sklonit předkus před krásou českých plavkyň.Český YouTube zveřejnil žebříček nejlepších reklam za třetí čtvrtletí roku 2016, YouTube Ads Leaderboard. Šišlavý pes Štefan z reklam Fofoly vytvořený agenturou Zaraguza je stále v první desítce nejúspěšnějších videí dominantní, jeho spoty figurují na 3., 4., 7. a 10 místě. Na vrcholu ovšem stojí video se členy českého plaveckého týmu na olympiádě v Riu, kteří na místě pro Český olympijský tým natočili parodii na úvodní znělku seriálu Pobřežní hlídka.

"Aktuální žebříček YouTube Ads Leaderboard opět potvrzuje, že dobře se umísťují reklamy, které ve svých videích využívají kreativní prvky, které na YouTube fungují. Jde zejména o sdílitelnost; tedy dobrý nápad, který diváky bude bavit, spolupráci s youtubery, zábavný obsah a návaznost na aktuální trendy, což ve třetím čtvrtletí bez pochyby byla Olympiáda," komentuje Petr Houzar, který má v českém Googlu na starosti téma budování značky a spolupráci s mediálními agenturami.

Druhé místo patřilo značce Bubbleology a jejich videu s youtuberkami, které představovaly svou vlastní kolekci Bubble Tea. To vše se dělo zároveň se skandálem ohledně složení nápoje, který započal youtuber Captain J již na začátku července.  

Značka Garnier si může chválit spolupráci s beauty youtuberkou Petrou Lovelyhair. Spolupráci na olympijském obsahu využila také značka Samsung, která představila technologii Gear 360 společně se sportovcem Vítkem Přindišem, který zachytil svůj trénink na divoké vodě 360stupňovým videem z přídě svého kajaku.

1. Český olympijský tým: Baywatch po česku! Pláže v Riu hlídají olympijští plavci

 

2. Bubbleology: speciální drinky youtuberek – Teri Blitzen Fallenka Makyna016 #nemuzestozastavit

3. Kofola 0,5L: Fofola a stanovačka4. Kofola 0,5L: Fofola a motorka

 

5. Lego Friends: sezóna 3, epizoda 18 Houstone, máme problém

 

6. Makro ČR: Den soukromého podnikání 2016

 

 

7. Kofola 0,5L: Fofola a breakdance

 

8. Garnier barevné léto: tři výrazné looky s Urban Decay Electric | soutěž #micelarnivyzva | Bright summer looks

 

9. Samsung Česko a Slovensko: 360° video – Vít Přindiš – Vodní slalom

 

10. Kofola 0,5L: Fofola a balón

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: