Značka je Váš CEO

26. 9. 2012 | Michl Petr
Akce, kde vás čeká punk v podnikání, hvězdy byznysu, sociologie i vážné hudby… a navíc i motivační nálož od Franze Straky.

Konference Klubu Marketingového Inistitutu Značka je Váš CEO, která se koná již příští středu 3.10., má být tak trochu jiná. Bude se zabývat brandingem jako základní řídící perspektivou pro každý podnik působící v dnešním hyperkonkurenčním prostředí. Každé téma bude pojato formou „souboje“. Budou ho vždy (re)prezentovat dva řečníci a přednáška tak bude vlastně nasvícením problémů ze dvou perspektiv současně.

Hlavními tématy budou:

  • Značka v prostředí a z pohledu B2B
  • Značka a její přínosy pro firmu do budoucna
  • Značka z pohledu plnění firemních cílů a zaměstnanců
  • Jak pomoci značce ke slávě?

 

Výběr řečníků je vskutku rozmanitý. Můžete se těšit na fotbalového kouče a vyhlášeného motivátora, Františka Straku, významného sociologa, Fedora Gála, ředitelku výzkumné agentury Millward Brown, Petru Průšovou, , nezávislého marketingového profesionála s nezaměnitelnou B2B zkušeností z 12 letého působení v Tesco Stores ČR, Michala Štádlera, ředitelku hudebního tělesa Orchester Berg, Evu Kesslovou, manažera programu transformace společnosti T-Mobile, Michaela Sida, inovátora byznys řešení, investora a spoluzakladatele Direct People, Michala Kalouska a nakonec i punkera v podnikání, Tomáše Zilvara z Vice Česko / Slovensko.

Akce se koná ve středu 3.10. od 8:30 v Centru současného umění DOX.

Prohlédněte si medailonky řečníků, kompletní program konference a nezapomeňte se registrovat.
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: