5 největších událostí v technologiích, businessu a sociálních médiích dnešního dopoledne

19. 5. 2011 | ZeB
Přehled nejvýznamnějších událostí z oblasti technologií, businessu a sociálních médií, které se odehrály během dnešního dopoledne.

1. Apple podepsal smlouvu s EMI

Apple podepsal licenční smlouvu s EMI na poskytování cloudové hudební služby. Zdá se, že v dohledné době dojde i k podepsání obdobných smluv s firmami Sony a Universal.

2. Google pokračuje v zavádění služby Social Search

Google, zneklidněn nedávnou posměvačnou kampaní Facebooku, oznámil své plány na zavedení své funkce Social Search v dalších devatenácti jazycích. Uvedení proběhne příští týden.

3. Smartphonu vzrostly tržby o 85% ve srovnání s minulým rokem

V prvním čtvrtletí roku 2011 bylo prodáno 428 milionů mobilních zařízení, což je 19% nárůst oproti minulému roku (podle dat společnosti Gartner). Tržby společnosti Smartphone tak ve srovnání s minulým rokem vzrostly o 85%.

4. Akcie LinkedIn – 45 dolarů za kus

Cena akcií LinkedIn je 45 dolarů za kus před úvodní čtvrteční veřejnou nabídkou, což je vrchol již velmi výrazně navýšeného rozsahu akciového kapitál společnosti.

5. Odhalí Apple proměnu svých maloobchodních prodejen?

Apple údajně připravuje proměnu svých kultovních maloobchodních prodejen při příležitosti oslav 10. výročí svého maloobchodního provozu.

Zdroj: www.mashable.com

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.