Agentura Nydrle zvítězila v tendru ING pojišťovny

6. 1. 2014 | redakce

ING pojišťovna rozšiřuje spolupráci se svou dosavadní digitální agenturou Nydrle Digital. Agentura ze skupiny Kindred Group bude nyní pro ING pojišťovnu zajišťovat kompletní komunikační servis od strategického plánování až po realizaci kampaní napříč všemi kanály. Výběrové řízení na komunikační agenturu proběhlo v prosinci 2013, spolupráce začne v únoru 2014.

Pro agenturu Nydrle jsme se rozhodli, protože v ní vidíme partnera, který dokáže strategický plán rozvinout ve všech komunikačních kanálech, a zároveň perfektně rozumí online prostředí. Věříme, že navážeme na dosavadní kvalitní spolupráci a dosáhneme společně dobrých výsledků," říká Eva Takáčová, Maketing Communication Manager ING pojišťovny.

ING pojišťovna je za poslední rok již druhá společnost, která agentuře Nydrle, resp. skupině Kindred Group, svěřila po digitálu i zbytek komunikace značky. Podobně plní agentury Kindred Group roli strategického partnera také pro výrobce elektroniky LG, který během roku 2013 navázal po Nydrle spolupráci také s agenturami Red Media (nákup a plánování médií), Inspiro Solutions (sociální média) a Low Production (výroba bannerů).

„Je vidět, že klienti přestávají vnímat digitál jako oddělenou disciplínu, a stále více ho propojují se zbytkem komunikace. Digitální řešení jsou dnes nedílnou součástí každé aktivity a je přirozené, že klienti hledají partnery, s nimiž dokážou využít digital jako základ pro veškerou komunikaci," komentuje vítězství v tendru Michal Nýdrle, zakladatel Nydrle Digital a CEO Kindred Group.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: