AirBank opět přináší mapu rozkvetlých třešní a přidává i rady zamilovaným

1. 5. 2017 | redakce
Online mapu třešní, která pomáhá zamilovaným najít vhodný rozkvetlý strom pro prvomájový polibek, spustila Air Bank i v letošním roce. Navíc se po celý květen na obrazovkách bankomatů této banky lidé setkají s inspirativními tipy, jak si měsíc lásky ještě více zpříjemnit.


Online mapu třešní, která pomáhá zamilovaným najít vhodný rozkvetlý strom pro prvomájový polibek, spustila Air Bank i v letošním roce. Navíc se po celý květen na obrazovkách bankomatů této banky lidé setkají s inspirativními tipy, jak si měsíc lásky ještě více zpříjemnit.

„V loňském roce lidi na naší mapě třešní během několika dní označili skoro sedm tisíc rozkvetlých stromů. To nás inspirovalo k tomu, abychom se na lásku zaměřili také letos, ale tentokrát patří v Air Bank zamilovaným celý květen,“ říká Tomáš Brych, šéf marketingové komunikace Air Bank.

Od 1. do 31. května 2017 se tak na úvodních obrazovkách bankomatů Air Bank budou objevovat tipy na to, jak si měsíc lásky zpříjemnit. Banka má připraveno celkem osm různých variant, které se do konce měsíce postupně vystřídají.

„Našimi radami chceme například připomenout, že láska prochází žaludkem nebo že smysly probudí i taková černá hodinka. Víc už bych prozrazovat nechtěl, ať se lidi přijdou v květnu sami inspirovat k některému z našich více než sto osmdesáti bankomatů,“ dodává Tomáš Brych.

Tipy pro zamilované si lidé na bankomatech poprvé přečtou ve sváteční pondělí, označit místo, kde se nachází rozkvetlá třešeň, mohou ale na stránce https://www.airbank.cz/tresne/ už teď. K tisícům třešní, které v online mapě zůstaly z loňského roku, tak do prvního května přibydou ještě další. Najít ve svém okolí nejbližší vhodný strom pro prvomájové políbení proto bude díky mapě letos ještě snazší.

Nápad na online mapu třešní vznikl v marketingovém týmu banky. S jeho vytvořením pomáhala Air Bank digitální agentura SiteOne. Tipy pro zamilované na obrazovkách bankomatů pak společně vymyslely marketingový tým Air Bank a agentura Ogilvy & Mather.Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.