Airbnb nabízí přespání v domě panenky Barbie

23. 10. 2019 | Petr Michl
Chtěli jste být někdy v kůži Kena a jen tak si užívat dům panenky Barbie bez starostí? Díky nové spolupráci kultovní značky s Airbnb máte tu možnost.

I když patří panenka Barbie mezi vaše oblíbenkyně a máte pro ní doma dokonce i pořádné ubytování, pravděpodobně se vám vejdou do „Barbie domu“ pouze ruce. Díky výjimečné nabídce na Airbnb ale můžete zažít, jaké to je navštívit sídlo kultovní panenky doopravdy. To vše v době jejího šedesátiletého výročí.

Ano, Barbie má na Airbnb vlastní profil a nabízí ubytování ve své vile v Malibu od 27. do 29. října. Dům se nachází ve vyhlášeném letovisku u Los Angeles a svým návštěvníkům přináší dechberoucí výhled na Tichý oceán. Samozřejmostí je vlastní kino, prostor pro meditaci a velký venkovní bazén, do kterého můžete navíc sjet z patra po velké skluzavce v růžové barvě. Nabídka platí pro maximálně 4 osoby.

Samotnou Barbie v domě nepoznáte. Ostatně bůhví, jak to s ní je. Zlí jazykové tvrdí, že její proporce převedená do masa a kostí by neumožňovaly zrovna volné dýchání ani vzpřímenou chůzi. Airbnb ale již není jen místem pro hledání ubytování, ale také zážitků. Ve vile tak návštěvníci objeví Jill Meyers. Letecká a kosmická inženýrka zájemcům zprostředkuje prohlídku v zákulisí Columbia Memorial Space Center. Účes upraví kadeřnice celebrit Jen Atkin a lekci šermu nabídne jeho šampionka Ibtihaj Muhammad. Ta má mimochodem vlastní panenku v rámci řady ženských hrdinek tzv. Shero Barbie.  

Jde o další z řady PR stuntů Airbnb, kdy nabízí skutečně výjimečná místa k ubytování. Ty obvykle probíhají jako soutěž, kdy máte napsat, proč byste měli přespat v tak skvělé lokaci právě vy. Tentokrát je ovšem symbolice spojené s 60letým výročím panenky Barbie učiněno za dost. Za pobyt se totiž žádá cena 60 dolarů za noc, To je téměř zadarmo, a tak bude o jediný volný termín jistě (klikací rvačka). Šanci se jí zúčastnit máte ode dneška 23. října v 20 hodin středoevropského času, a to na profilu Barbie na Airbnb

 

Kam dál?Není to poprvé, co se na Airbnb vyskytlo neobvyklé obydlí. V minulosti se již objevily nabídky na přespání v obchodním domě IKEA v Sydney, v pokoji jak z obrazu od Vincenta van Goghav odstaveném letadle na amsterdamském letišti Schiphol, v kabině lanovky zavěšené v úctyhodné výšce 2 700 metrů nad mořem, v pařížských katakombách či na Drákulově hradě v Transylvánii

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: