Apple představuje vylepšený a výkonnější MacBook Air

21. 7. 2011 | VB
Americká společnost Apple přichází na trh s novinkami v podobě nových notebooků MacBook Air, počítačů Mac mini a podpory revolučního Thunderbolt portu.

Americká společnost Apple přichází na trh s novinkami v podobě nových notebooků MacBook Air, počítačů Mac mini a podpory revolučního Thunderbolt portu.

Nové verze profesionálních notebooků MacBook Air jsou nyní k dostání ve stejných velikostech jako dříve, lze si ale vybrat displej s 11,6" nebo 13,3" úhlopříčkou. Design notebooků zůstává stále stejný.

Novinkou u super tenkých notebooků je podsvícená klávesnice, kterou ocení především uživatelé pracující za šera. Tento typ klávesnice nabízel Apple doposud jen u dražších modelů MacBook Pro.

Inovovaný hardware přichází s architekturou založenou na Intel Sandy Bridge, která by měla zvýšit rychlost a výkon notebooku.

Apple tvrdí, že jsou nové procesory až 2,5 krát rychlejší než u předchozí generace. Jedná se o dvoujádrové procesory Intel Core i5 s frekvencí 1,6 GHz až po Intel Core i7 s frekvencí 1,8 GHz.

Nově také společnost představuje displej, který má Thuderbolt rozhraní pro připojení k počítači a notebooku. Nový displej je kompatibilní s operačním systémem Mac OS X 10.6.8. a novějším.

Ceny nových MacBooků Air začínají na 999 amerických dolarech. V Česku se cena podle očekávání opět zvýší.
Podrobnější informace o parametrech naleznete na www.apple.com

Zdroj: www.huffingtonpost.com
 

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.