Britské noviny sází na hračky

16. 5. 2011 | bN
Britský deník The Sun and týdeník News of the World spustily novou televizní reklamu, která upozorňuje na jejich speciální nabídku – k novinám zdarma nabízí Lego.

Britský deník The Sun and týdeník News of the World spustily novou televizní reklamu, která upozorňuje na jejich speciální nabídku – k novinám zdarma nabízí Lego. Reklamu vytvořila agentura WCRS & Co and Hornet. V reklamě vystupuje král říše Lega, kterému propůjčil svůj hlas známý komik Ben Miller. Král oznamuje zvláštní nabídku svému vojsku, které brání říši Lega. Stránky novin na sociálních sítích také denně uvedou krátké filmy s tématikou Lega, aby tak daly vědět o svém netradičním dárku. The Sun a News of the World nabízí kupóny, s nimiž je možné zdarma nasbírat sedm hraček z Lega od 14 do 20. května. Mezi hračkami jsou např. postavy a předměty z Hvězdných válek či z Pirátů z Karibiku. Čtenáři mohou uplatnit své poukázky v hračkářstvích WHSmith a Toys R Us.

Akce dvou periodik je zřejmě reakcí na podobnou promo akci The Daily Mirror, která se konala začátkem května. Britský deník The Daily Mirror rozdával šest hraček Dr. Who, ze stejnojmenného britského sci-fi seriálu, které si mohli čtenáři vyzvednout v hračkářstvích Toys R Us a Sainsbury’s.
 

 

Štítky dokumentu: Facebook YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: