Český startup Školní sešit.cz přichází s anglickou verzí

18. 11. 2011 | BVo
Český projekt Školní sešit.cz vstupuje na trh s anglickou verzí mySchoolNotebook.com. Do budoucna chce uvést také německou a španělskou podobu.

Unikátní český projekt Školní sešit.cz vstupuje na trh s anglickou verzí mySchoolNotebook.com. Elektronický sešit umožňuje studentům sdílet své zápisky a poznámky ze školy na jednom místě. Stačí k tomu jen účet na sociální síti Facebook. Pomocí něj se pak uživatelé připojí k tomuto českému startupu.

Anglická verze mySchoolNotebook.com nabízí dvě verze – free a premium. Zdarma dostupná verze umožňuje založení jednoho sešitu, který má neomezený počet kapitol a sdílení s ostatními studenty. Naproti tomu verze premium nabízí k založení nespočet elektronických školních sešitů, vkládání obrázků a tisk všech uložených dokumentů. Vyjde na dva dolary měsíčně, v české verzi pak na 20 korun. Největší výhodou nové verze je, že umožňuje prohlížení poznámek offline. K dispozici jsou také mobilní aplikace a přístup je tedy možný odkudkoli.

Společnost má v plánu nabídnout i německou nebo španělskou verzi. Na trhu by měly být uvedeny během příštího roku.

 

Zdroj: www.skolnisesit.cz

Štítky dokumentu: Facebook Mobilní aplikace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.