Co máte společného s kamarády na Facebooku? Poví vám to aplikace.

15. 8. 2012 | BeDa
Pojďme si vylepšit a utužit vztahy s kamarády. Zmrzlinu si ale musíme zaplatit sami.

Na Facebooku opravdu není moc lidí, kteří by měli mezi kamarády jen takové lidi, které každý den potkávají, o víkendech s nimi vyráží do přírody a osobně si blahopřejí k narozeninám a jiným významným událostem. Někteří svoje kamarády na největší sociální síti ani nikdy neviděli naživo.

 

Díky nové aplikaci od výrobce zmrzliny a mraženého jogurtu Ben & Jerry's se dá na Facebooku snadno zjistit, jaké různé věci a zájmy vás spojují s vašimi kamarády, které vlastně až tak dobře neznáte. Aby vás aplikace dala dohromady, stačí například stejné jméno příbuzného. Aplikace zohledňuje i klasické společné zájmy, například oblíbená skupina nebo společný oblíbený film. Ale záleží, co všechno o sobě na Facebooku píšeme.

Ben & Jerry's na to jdou docela chytře. Pod touto kamarádskou aplikací schovávají reklamní akci. Aplikace Wanna Spoon prohledá společné zájmy kamarádů a navrhne, se kterými se spojit a říct jim o společných věcech. Když se rozhodnete, že do “spooningu” půjdete, dostanete poukázku na řecký mražený jogurt, který si můžete s kamarádem společně vychutnat. I když se zmrzlina Ben & Jerry's v Česku už prodává, máme všichni mimo Ameriku smůlu. Kupony platí jen ve Spojených státech.

I bez vyhlídky na slevu na zmrzlinu, si můžete aplikaci vyzkoušet. Dozvíte se třeba to, kdo stejně jako vy nevyplnil město, odkud pochází. Česká jména přátel aplikace komolí do legračních patvarů, kde chybí řada písmen, ale dá se z toho udělat nová hra - poznej koho z přátel se ti aplikace snaží dohodit.
Pokud ale chcete nějaké nové přátele a nemáte zájem utužovat vztahy s těmi, které už v seznamu na Facebooku máte, zkuste třeba Yoke, která uživatele Facebooku dává dohromady s kamarády přátel. A když je pro vás určující oblíbený film či seriál, jděte ke specialistovi - použijte aplikaci Yap.TV.

Zdroje: www.mashable.com, www.allfacebook.com

Štítky dokumentu: Facebook Mobilní aplikace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.