Facebook a vztahy

22. 6. 2010 | KAS
Pro generaci současných mládežníků se Facebook stal nejen komunikačním kanálem, ale také místem, kde vznikají a zanikají mezilidské vztahy. Vyplývá to z průzkumu, který provedli tvůrci aplikace AreYouInterested na vzorku 2000 respondentů. Z průzkumu vyplynulo, že téměř 25 % dotázaných si našlo prvního partnera právě přes Facebook.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Pro generaci současných mládežníků se Facebook stal nejen komunikačním kanálem, ale také místem, kde vznikají a zanikají mezilidské vztahy. Vyplývá to z průzkumu, který provedli tvůrci aplikace AreYouInterested na vzorku 2000 respondentů.
Z průzkumu vyplynulo, že téměř 25 % dotázaných si našlo prvního partnera právě přes Facebook, 21 % respondentů se nebrání rozvázání vztahu tím, že si na Facebooku změní svoje informace o stavu z "ve vztahu" na "svobodný". Mladí považují změnu statutu na Facebooku za vhodný nástroj komunikace se svým protějškem. Skoro 40 % přiznalo, že tímto způsobem nemá problém oznámit svému protějškovi, že s ním nemá počítat na večer. Přitom 35 % z dotazovaných přiznalo, že tak činí i v případě, kdy to není pravda, ale potřebují se na něco vymluvit.
Ještě je třeba dodat, že ve vzorku respondentů byly zastoupeny ženy pouze ze 30 %.

Štítky dokumentu: Facebook Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: