Facebook Pages Manager je k dispozici i pro Android

11. 1. 2013 | Petr Michl
Ta nejužitečnější aplikace pro správu facebookových stránek z mobilu přestává mít iOS monopol, Facebook Pages Manager je dostupný i pro Android.

Ta nejužitečnější aplikace pro správu facebookových stránek z mobilu přestává mít iOS monopol, Facebook Pages Manager je dostupný i pro Android. Přesněji řečeno, uživatelé operačního systému s robotem ve znaku si mohli app stáhnout již dříve, ale pouze v Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandu. Správci Facebook stránek musí tuto zprávu uvítat s nadšením, zastávat tuto práci z nativní FB aplikace je totiž občas stresující.

 

Facebook Pages Manager dává snadný přístup do všech účtů, které spravujete. Nabízí obecně přímočařejší přístup k funkcím, prohlídku detailnějších dat v Insights nebo možnost posílat a přijímat zprávy za stránku, což v nativní aplikaci nejde. Hodnocení v App Store je po půl roce provozu na platformě iOS jen 3,5 hvězdičky z 5, takže rozhodně nejde o bezchybnou aplikaci. My ji ale rozhodně s radostí vyzkoušíme. Stahujte ji na Google Play.
 

Zdroje: www.allfacebook.com, www.androidbricks.com

Štítky dokumentu: Facebook Google Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: