Facebook podporuje pravidelné akce novou funkcí

6. 12. 2012 | BeDa
Facebook podává pomocnou ruku při pořádání pravidelných akcí. Ty již jednou vytvořené půjde snadno replikovat a upravit.

Facebook představil prvek, který by měl usnadnit pořádání pravidelných akcí: vytvoření opakované události. Tato funkce vám umožní snadno pozvat stejnou skupinu lidí bez probírání seznamu přátel a jejich jednotlivého zaškrtávání, pokud tedy nemáte zrovna v úmyslu pozvat úplně všechny své přátele. Ale pozor, pozvat nemůžete úplně všechny z původního guest listu události, pouze ty, se kterými jste přátelé (na Facebooku).

 

Funkce vytvoření opakované události umožní zkopírovat veškerá specifika z akce, kterou jste v minulosti již pořádali, nebo jste ji alespoň navštívili. Nevyhovující údaje pak stačí jednoduše přepsat. Vytvořit událost je tak o mnoho snazší. Pořadatel akce nemusí pokaždé začínat od začátku a může vypisování specifikací, jako je způsob dopravy na místo konání, zvládnout díky jedinému kliknutí.

Na stránce události, kterou jste pořádali nebo navštívili, v menu v pravém rohu rozkliknete nabídku a jednoduše vyberete možnost Vytvořit opakovanou událost.


Podle serveru Inside Facebook ale nejde takto okopírovat zcela všechny události. Akce, které pořádaly stránky (nikoli uživatelé s osobními profily), mohou jako opakované vytvořit pouze administrátoři stránky.

Tuto novou funkci vytvořil vývojář Bob Baldwin a oznámil její spuštění na svém profilu na začátku tohoto týdne.

Zdroje: www.insidefacebook.com, www.allfacebook.com

Štítky dokumentu: Facebook

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: