Facebook spouští tmavý režim pro svou mobilní aplikaci

2. 11. 2020 | Petr Michl
Tento globální roll out potěší miliardy očí.

 

Mobilní aplikace Facebooku je přesně to místo, které používá nejvíce uživatelů ze všech platforem technologického giganta z Menlo Parku. Přesto čeká na „dark mode“ čekají nejdéle z jeho platforem. Nyní ovšem nastává změna a přichází globální roll out.

Upozornila na to spotterka Jane Manchun Wong, s kterou dokonce lidé z Facebooku spolupracovali na výrobě následujícího videa.

 

Bylo na čase. Tzv. temný režim už má Messenger, WhatsApp, Instagram i Facebook Lite. Po svém redesignu ho nabízí také aktuální desktopová verze Facebooku. Je tak jen dobře, že přichází i do té mobilní.

 

Hlavní výhodou temných režimů je to, že šetří oči — obzvláště pak při sledování displeje v nočních hodinách. Vzhledem k tomu, že velké množství lidí má ve zvyku prohlížet sociální média v posteli před spaním, se dark mode hodí. Ač Facebook spustil globální roll out, do vašich aplikací může tato možnost dorazit za několi týdnů až měsíců. Doporučujeme tak pro jistotu nainstalovat aplikaci typu Noční režim, která odbourává modré světlo, a činí tak vystavování očí svítícím displejům v noci zdravější.

Štítky dokumentu: Facebook Mobilní aplikace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: