Facebook vrací chronologické řazení příspěvků

10. 11. 2011 | BoB
Facebook opět nabídl možnost chronologicky zobrazit příspěvky přátel. Uživatelé sociální sítě si totiž stěžovali na změny, které byly zavedeny v průběhu září.

Sociální síť Facebook opět nabízí uživatelům možnost zobrazit chronologické řazení příspěvků na hlavní domovské stránce jejich účtu. Společnost tuto novinku oznámila na svém oficiálním blogu.

Ve druhé polovině září představila oblíbená sociální síť dramatické změny na Zdi a vzbudila tak vlnu nevole a kritiky mezi uživateli. Facebook přestal dbát na chronologii příspěvků, ale řadil je spíše podle zajímavosti a významu, který měly pro uživatele. Zároveň zavedl tzv. Ticker, který upozorňoval uživatele na aktuální aktivitu jejich přátel.

Nyní nabízí sociální síť možnost výběru. Uživatel si může v nabídce v horní části news feedu vybrat, zda chce vidět top stories, tedy nejzajímavější zprávy, a nebo jak tomu bývalo dříve, ty nejnovější. Tuto funkci však ještě nemusí mít všichni uživatelé aktivní. Jak už to bývá zvykem, Facebook ji nabídne postupně.

Zdroj: www.mashable.com, www.blog.facebook.com

Štítky dokumentu: Facebook

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: