Facebookové kredity začne prodávat také britské Tesco

18. 11. 2010 | TAM
Prodej kreditů sociální sítě Facebook nabírá stále věgší obrátky. Virtuální měnu kromě obchodů v USA, Asii a Austrálii začíná prodávat také Tesco ve Velké Británii. S informací přišel deník Telegraph. Prodej by měl být zahájen již příští týden a bližší podrobnosti zatím nejsou známy.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Prodej kreditů sociální sítě Facebook nabírá stále větší obrátky. Virtuální měnu kromě obchodů v USA, Asii a Austrálii začíná prodávat také Tesco ve Velké Británii. S informací přišel deník Telegraph.

Prodej by měl být zahájen již příští týden a bližší podrobnosti zatím nejsou známy. Spekuluje se o tom, že Tesco přijme obdobný model jako síť zhruba 1700 obchodů Target v USA. Kredity by tedy měly být k dostání v hodnotě 15, 25 a 50 dolarů, resp. 10, 15 a 30 liber. Kromě Tesca bude ve Spojeném království nabízet kredity také síť obchodů Game, které působí i v České republice.

Za Facebookové kredity je možné nakupovat virtuální objekty a měny do her a aplikací, včetně největšího hitu Farm Ville.

Mluvčí Facebooku již dříve potvrdil, že načasování uvedení kreditů na trh souvisí s blížícími se svátky. Podle jeho slov mají kredity velkou šanci stát se univerzálním vánočním hitem.

Štítky dokumentu: Facebook

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: