Focus Agency vypisuje výběrové řízení na PR manažera

19. 1. 2010 | TMJ
PR agentura Focus Agency, která na českém trhu funguje již desátým rokem, rozšiřuje pracovní tým. Nově vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici PR manažera. Co musí kandidát splňovat? Musí mít minimálně středoškolské, ideálně však vysokoškolské vzdělání humanitního směru, mít minimálně tříletou praxi v médiích nebo PR, dobré komunikační a obchodní dovednosti a ucházející anglickou či německou jazykovou úroveň.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

PR agentura Focus Agency, která na českém trhu funguje již desátým rokem, rozšiřuje pracovní tým. Nově vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici PR manažera.
Co musí kandidát splňovat? Musí mít minimálně středoškolské, ideálně však vysokoškolské vzdělání humanitního směru, mít minimálně tříletou praxi v médiích nebo PR, dobré komunikační a obchodní dovednosti a ucházející anglickou či německou jazykovou úroveň.
Focus Agency naopak slibuje nadstandardní finanční ohodnocení, možnost profesního rozvoje a příjemnou práci ve zkušeném pracovním kolektivu.
„Mottem naší agentury je ‚hovořit výsledky‘,“ upřesňuje Robert Svoboda, ředitel Focus Agency. „Hledáme spolupracovníka, který se stane dalším pevným článkem našeho týmu, s motivací vydávat ze sebe to nejlepší a zhodnocovat své zkušenosti. Takovýchto lidí si samozřejmě dovedeme cenit, nadstandardní finanční ohodnocení považujeme za samozřejmost.“
S vybranými kandidáty, kteří splní požadované podmínky, bude sjednán dvoukolový osobní pohovor v sídle společnosti. Životopisy je možné zaslat na focus@focus-age.cz, více informací a další podmínky pro uchazeče lze získat zde.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: