Google+ je stále oblíbenější, rozrůstá se rychleji než Facebook

21. 7. 2011 | BVo
Nová sociální síť Google+ se těší rekordní oblibě. Za minulý týden zaznamenala až 1,8 milionu návštěv.

Možná se zdá, že je Marketing Journal posedlý zprávami o Google+, ale ve srovnání se zahraničními servery informacemi ještě hodně šetříme.

Nová sociální síť Google+ se těší rekordní oblibě. Počty uživatelů se zvyšují každým dnem. Nová čísla z Experian Hitwise ukazují, že se stává stále oblíbenější sociální sítí.

Roste dokonce mnohem rychleji než jeho konkurent Facebook ve svých začátcích. Prudký nárůst uživatelů však nezaručuje, že jej budou navštěvovat i v budoucnosti.

Google+ se stal 42. nejnavštěvovanější sociální sítí ve Spojených státech. Protože se o něj více zajímá sofistikovanější publikum, není jisté, jaká bude odezva od široké veřejnosti. Přesto se dá předpokládat, že si v žebříčku návštěvnosti ještě polepší.

Podle společnosti Experian Hitwise měla nová služba Googlu za minulý týden až 1,8 milionu návštěv. To představuje nárůst o 283 %. Oproti prvnímu týdnu užívání vzrostla síť o neuvěřitelných 821 %.

Googlu+ dominují mladí lidé, a to především muži. Jeho nejsilnější skupinou jsou dospělí ve věku 25 až 34 let, kteří představují 38,37 % všech návštěv. Většina uživatelů o sobě tvrdí, že pracují v oblasti IT.

Zdroj: www.mashable.com

 

Štítky dokumentu: Facebook Google

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: