Google odkoupil Picnik - online fotoeditor

2. 3. 2010 | ITO
Internetový gigant Google odkoupil projekt Picnik, zamřující se na možnost onlinového editování uživatelských fotografií. Picnik to oznámil na svém firemním blogu. Podrobnosti transakce nejsou zatím známy. Služba Picnik, která měsíčně přiláká miliony zákazníků, poskytuje své nástroje jak zdarma, tak placeně v rámci premiových účtů.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.picnik.com

Internetový gigant Google odkoupil projekt Picnik, zamřující se na možnost onlinového editování uživatelských fotografií. Picnik to oznámil na svém firemním blogu. Podrobnosti transakce nejsou zatím známy.
Služba Picnik, která měsíčně přiláká miliony zákazníků, poskytuje své nástroje jak zdarma, tak placeně v rámci premiových účtů. Vsoučasnosti nabízí možnost stáhnutí a úprvy snímků například z Facebooku, Myspace nebo Flickru. Je evidentní, že Google bude chtít Picnik využít zejména kvůli svému fotoalbu Picasa. Google zároven prohlásil, že v průběhu času na Picniku zapracuje tak, aby zajistil jeho maximální možnou integrovatelností. Celá pobočka Picniku se přesouvá do centra Googlu do Seattlu.

Štítky dokumentu: Facebook Google

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: