IKEA přináší na Velikonoce čokoládového zajíce naplacato

14. 4. 2022 | Petr Michl
Nebaví vás duté čokoládové figurky? IKEA se inspiruje vlastním nábytkem a nabízí chytřejší a udržitelnější „plochý tvar“ čokoládového zajíce, který do 3D posunete až vy.


Zdroj: IKEA

Úspěch značky IKEA spočívá v mnohém v tom, že přiměla zákazníky k tomu, aby akceptovali a brali svým způsobem jako výhodu, že se její nábytek zpravidla prodává v sérii plochých krabic. Sestavit si ho pak musí doma a obvykle k tomu stačí jen inbusový klíč. A proč něco takového neuplatnit i na čokoládu? Přesně to totiž nyní dělá IKEA v případě čokoládového zajíce.

Velikonoční zajíc s označením VÅRKÄNSLA se dá složit ze třech plochých dílů a udělá jistě velkou parádu vedle těch „buclatých“, co naleznete běžně v obchodech. Dalším pozitivem oproti dutým figurkám je pochopitelně to, že při převozu v „plochém stavu“ mu hrozí mnohem menší riziko poškození.


Zdroj: IKEA

Použitá čokoláda má v sobě obsahovat pouze certifikované kakao vypěstované udržitelně. Název pak vychází ze slova  vårkänslor, švédského výrazu pro pocit štěstí či nadšení, který mají lidé spojení s příchodem jara (a pravděpodobně také díky většímu vystavení slunečním paprskům a zvýšené tvorbě dopaminu). Velikonoční zajíc je dostupný v českých pobočkách IKEA. 


Zdroj: IKEA


Zdroj: IKEA


Zdroj: IKEA


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: