Ikonická filmová auta představují novou službu Walmartu

8. 1. 2019 | Milada Zemanová
Psí dodávka z filmu Blbý a blbější, DeLorean z trilogie Návrat do budoucnost, KITT ze seriálu Knight Rider a další spěchají do Walmartu, aby si vyzvedli svůj nákup. Bez čekání, pohodlně a zdarma.

Řetězec velkých diskontních obchodních domů, Walmart, nově spouští službu s názvem pickup. Jejím prostřednictvím si zákazníci nakoupí online, přijedou k Walmartu a tamní zaměstnanci jim donesou nákup až k autu . Zmíněná služba je k dispozici pro více než 2 000 amerických obchodů a Walmart se rozhodl na službu upozornit skutečně originálně. Online nákupu se totiž rozhodne využít hned celá řada legendárních aut z filmových a televizních obrazovek, která je zákazníkům známá.

V reklamě tak najdete například psa z Blbý a blbější, barevný karavan, kterým jezdí parta přátel ze seriálu Scooby-Doo, přiletí i DeLorean známý z filmové trilogie Návrat do budoucnosti a samozřejmě nesmí chybět ani KITT ze seriálu Knight Rider. Jaké další automobily rozpoznáte?

Myšlenka je zcela jednoduchá. Nakupte online a ve Walmartu si pak jen zdarma vyzvedněte své připravené zboží. Jedná se o první celostátní kampaň, kterou Walmart spustil, a vybral si k tomu udílení Zlatých glóbů.

Delší verze spotu začíná pohledem na nejnovější Batmobile, po kterém následuje ikonické auto z komedie Krotitelé duchů.

Mluvčí Walmartu uvedl, že pracovali s několika hollywoodskými studii, aby získal přístup k jednotlivým vozům, které jsou sice repliky, ale studia je považují za nejvíce podobné těm, které se nacházejí ve filmech.

Zdroje: AdAge, Monsters and Critics, Walmart

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.