Jak dostat Marka Zuckerberga na konferenci do Bratislavy? Postavte mu Facebook Grill

15. 11. 2013 | Petr Michl

 Víte, co může být největší ozdobou konference o Facebooku? Samozřejmě Mark Zuckerberg. Málokteré akci se ovšem něco takového poštěstí. Na slovenské konferenci All About Facebook se ovšem nebojí mít velké sny. Minulý rok se na akci All About Facebook pořádané v Praze vyskytoval CEO největšího sociálního média pouze v podobě kopce cukru, s kterou se mohli účastníci vyfotit. Letos v Bratislavě by ovšem organizátoři akce ocenili „živý exemplář".

Je pravděpodobné, že maily ani skrze Facebook zprávy by se Zuckerberga kontaktovat a především přesvědčit nepodařilo. Proto přistoupili ke kreativnímu řešení. Ví se, že zrzavý miliardář miluje garden party a barbecue. Proto pro něj vyrobili speciální Facebook Grill a doufají, že ho zaujme natolik, že přijede na konferenci a hi-tech zařízení pro úpravu pokrmů na otevřeném ohni si pak odveze. Proces budování si můžete prohlédnout v přiloženém videu.

Nekončí to zdaleka jen videem na YouTube. Byla vybudovaná intuitivní microsite thefacebookgrill.com, která vás provede všemi funkcemi. Gril má být spojen s mobilní aplikací, která bude umožňovat automatické postování zážitků z opékání do newsfeedu. K dispozici má být i měřič teploty a 8pix fotoaparát.

Organizátor, Petr Šebo, dodává, že spustili i sérii reklam mířených právě na Marka Zuckerberga. Tak snad si toho všimne a uletí 6 tisíc mil do Bratislavy. Pomoci prý můžete i sdílením s hashtagem #facebookgrill.
Štítky dokumentu: Facebook

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: