Jak se pracuje v redakci složené z generace Z a dokáží ji současná média zaujmout?

27. 9. 2022 | redakce
Tvorba obsahu, co táhne, konkrétní čísla z výzkumu o trávení času s technologiemi, velká mediální debata, workshop o affiliate marketingu a řada přednášek. Seznamte se s letošním programem Czech Internet Fora.

 

Program konference poběží ve dvou sálech. Řeč bude o roli videí ve stories a na sociálních sítích, influencer marketingu, podíváme se na úskalí měření konverzí v roce 2022, právo v marketingu nebo budoucnost online kampaní bez cookies. Projděte si medailonky našich letošních spíkrů. Czech Internet Forum proběhne 1. listopadu v Praze.

Vybíráme z přednášek

Heyfomo.cz boří stereotypy korporátu. Jak to chodí v redakci webu, kterou tvoří studenti středních a vysokých škol? Nejen myšlení, ale i pracovní nasazení je u generace Z jiné. Jak se pracuje v týmu, který je složený ze studentů středních a vysokých škol a setkává se jen 2× týdně na 2 hodiny? Jak celý koncept funguje a v čem je odlišný? Jak se tvoří obsah pro mladou generaci? Jak zaujmout? A co vizuální stránka webu? Vše kolem mladé redakce a její tvorby obsahu prozradí Karolína Čumriková.


Web Heyfomoo.cz v mnohém připomíná sociální síť

Velká debata CEO mediálních domů. I zde se zaměříme na mladou generaci. Jak obstojí média v tvrdé konkurenci sociálních sítí? Dokáží klasická média zaujmout nové mladé publikum? Připravují pro ně něco speciálního? Jaké projekty pro mladou generaci nesly ovoce a jaké novinky se pro ni chystají? Je vůbec možné konkurovat sociálním sítím nebo herním platformám? V debatě se k současným trendům vyjádří: 

  • Tomáš Búřil, obchodní ředitel Seznam.cz

  • Lenka Černá, generální ředitelka Economie

  • Martina Říhová, CEO Active Radio a CMI News Active Radio

  • Marek Singer, generální ředitel FTV Prima

  • Tomáš Stránský, Co-CEO CZECH NEWS CENTER

Výzkum společnosti Nielsen Admosphere – jak české publikum tráví svůj čas? Vítězí tradiční média, sociální sítě nebo snad videohry? Vše, včetně rozdělení podle věkových kategorií, nám odprezentuje Tereza Šimečková.

Feminismus je sexy – za tím si stojí redakce lifestylového magazínu Hereoine, který vychází jak v papírové, tak online podobě. Ilona Kleníková a Michaela Kramárová nás provedou tím, jak se podařilo vybudovat nový, neotřelý obsah pro ženy, který se liší od tradiční konkurence. Přiblíží nám, kdo patří mezi jejich čtenář,e a také to, jak se svými příznivci pracují.

Jak náročné je vybodovat nový byznysový zpravodajský web? O čerstvé zkušenosti se podělí spoluzakladatelka newstream.cz Tereza Zavadilová. Jak se vůbec daří i přes silnou konkurenci bez zázemí velkého nakladatelství provozovat plnohodnotný web, který má své pevné místo?

Letošní 17. ročník Czech Internet Fora nabídne přednášky odborníků napříč českým internetem. Promluví zástupci ze společností Dognet, Seznam.cz, eHUB.cz, Nielsen Admosphere, Economia, FTV Prima, LCG New Media, NextPage Media a další. 

Czech Internet Forum

Kdy? V úterý 1. listopadu od 9 hodin

Kde? V Konferenční Centrum City v Praze. 

Na webu konference najdete veškeré potřebné informace: kompletní programprofily řečníků a řečnic a hlavně také registrační formulář.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: