Spokojený pes posílá zákazníkům zboží v krabici, která může být také boudou

22. 6. 2016 | redakce
Granule vám dojdou v krabici, z které pak můžete sestavit pro psa i boudu. Fajn nápad od obchodu Spokojený pes.

E-shop Spokojený pes zavedl nový koncept doručování zboží. Některé objednávky balí do multifunkčních krabic, kterým vdechl druhý život. Z krabice, v níž je nejprve zboží doručeno zákazníkům, mohou chovatelé následně sestavit mobilní boudičku pro svého čtyřnohého mazlíčka. Krabice je vyrobena z ekologické vlnité lepenky s certifikací FCS.

„Uživatelský zážitek z nákupu je něco, co v oblasti e-shopů tak trochu chybí. Chceme do doručení balíku z e-shopu spokojenypes.cz dostat i trochu překvapení, hravosti. Chceme našim zákazníkům ukázat, že balík jim odesíláme s láskou, péčí a že se neustále zamýšlíme nad tím, jak obchod dělat trochu jinak. Zážitkově a s úsměvem na tváři každého zákazníka,“ komentuje Tomáš Haškovec, marketingový manažer e-shopu Spokojený pes.

Dodání speciální krabice neovlivňuje konkrétní cena objednávky, ani počet kusů zboží. Nosnost psího domečku je 10 kg. Do nové krabice jsou proto baleny objednávky odpovídající tomuto váhovému limitu. Stejně tak se do ní musí vejít zboží tvarově. Rozměry krabice-boudy jsou 40 x 28 cm, výška dosahuje 25 cm.

Aktuálně e-shop odeslal svým zákazníkům okolo 4000 nových krabic. Vzhledem k zájmu klientů plánuje změnu této limitované edice na stálou a připravuje další modely krabic s druhým životem.
Spokojený pes má v plánu časem spustit také speciální kočičí verzi. I do aktuálně distribuované krabice-boudy lze ovšem kromě psů nastěhovat také kočky.

Štítky dokumentu: Budování značky

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: