Jste připraveni na bitvu v komiksovém stylu?

19. 5. 2011 | KuL
Letos se již po šesté uskuteční klání o nejefektivnější internetová řešení, Internet Effectiveness Awards 2011.

Letos se již po šesté uskuteční klání o nejefektivnější internetová řešení, Internet Effectiveness Awards 2011. IEA je prestižní soutěž, oceňující především obchodní a ekonomické přínosy webů, B2B systémů, portálů, projektů v sociálních sítích, ale také mobilních aplikací či mediálních kampaní.

IEA i letos zareagoval na extrémní vývoj trhu digitálních médií a provedl důkladnou revizi všech soutěžních kategorií. Snahou organizátora akce, Asociace dodavatelů internetových řešení Asociace.BIZ, bylo jednak snížit celkový počet kategorií, ale také doplnit nové tak, aby reflektovaly dění na on-line trhu. Letos se tedy utkají nejefektivnější řešení také v kategoriích "Nejlepší užití mobilního marketingu", "Nejlepší mediální kampaň" a "Nejlepší mobilní aplikace".

V letošní porotě zasedne 26 porotců, kteří jsou vybráni s ohledem na zkušenost, všeobecný přehled v on-line světě a především úspěšnou profesní kariéru. IEA ale nehodnotí pouze ekonomické přínosy, šanci na ocenění mají i projekty s mimořádnou myšlenkou, kreativitou nebo budoucím potenciálem. I letos se budou udělovat ocenění za inovace, které může porota udělit více projektům. Třešničkou na dortu je potom ocenění Grand prix, které porota udělí nejefektivnějšímu a nejpropracovanějšímu řešení ze všech kategorií.

IEA ale není jen o číslech, je i o zábavě a nadhledu. Každý z ročníků byl originálem jak svojí komunikací v médiích, tak slavnostním galavečerem, který celou akci uzavírá. Asociace.BIZ, se každý rok snaží o to, aby bylo vyhlášení cen neformální a zábavné. Střídání netradičních prostředí, moderátorů a motivů každého ročníku zaručuje jedinečný zážitek pro všechny zúčastněné.

Letošní ročník pokračuje v tématice soubojů, tentokrát ve znamení komiksových hrdinů a padouchů. Ve stylovém prostředí klasického kina Lucerna se tak v kostýmech hrdinů potkají agentury, porotci i zadavatelé a najdou nového hrdinu pro letošní rok - Efektivmana.

Přihlášky do soutěže je možné podat od 1. 5. do 30. 6. 2011.  

Se svými tvůrčími počiny se můžete do soutěže přihlásit zde

 

 

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace SEO

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: