Kampaň Prazdroje #jsemzpátky vrcholí koncertem Chinaski a Mig 21 v hospodách

8. 6. 2021 | redakce
Koncert nazvaný „Z hospody do hospody“ skupin Chinaski a Mig 21 bude ve středu večer živě přenášet Mall.tv z plzeňského pivovaru exkluzivně na obrazovky téměř tří tisícovek tuzemských hospod. Prazdroj tím završí svou kampaň #jsemzpátky k znovuotevření podniků po dlouhém lockdownu.


Zdroj: Plzeňský Prazdroj

Koncert „Z hospody do hospody“  je oslavou otevření hospod, restaurací a barů a  také poděkováním štamgastům a návštěvníkům restaurací a hospod  za jejich přízeň v době lockdownu i po něm.  „Zahrádky i interiéry hospod jsou zase zpátky,  po sedmi měsících se do nich vrátil život a lidi mají opět možnost zajít si na pivo a dobré jídlo s těmi, které mají rádi. Chtěli jsme to oslavit mimořádnou akcí, ale aktuální opatření velký koncert pro desetitisíce lidí neumožňují, proto přinášíme exkluzivní koncert, který si můžeme užít s přáteli ve své oblíbené hospodě,“ vysvětluje Václav Berka, emeritní vrchní sládek Plzeňského Prazdroje. Koncertem chce Prazdroj povzbudit i hospodské a výčepní po tak nelehkém období, které přestáli, a motivovat je před hlavní sezonou.

Koncert „Z hospody do hospody“ proběhne ve středu 9. června od 18:00 hodin,živě v restauraci Na Spilce v plzeňském pivovaru a do  zhruba 3000 podniků ho bude přenášet Mall.tv. Jejich seznam lidé najdou v aplikaci Jdeš na pivo. Během koncertu vystoupí kapely Chinaski a Mig 21. Moderovat jej budou Jakub Kohák a sládek Prazdroje Václav Berka.

Unikátní koncert streamovaný živě do tuzemských hospod tak završí kampaň  Prazdroje #jsemzpátky, která odstartovala těsně před otevřením zahrádek. Její idea je založená na jedinečném vztahu Čechů, kteří chodí rádi pivo, a výčepních, jenž jsou srdcem každé hospody. Pivovar do kampaně zapojil výčepní, kteří vítali hosty zpátky speciálními odznáčky se svým jménem a sdíleli fotky a videa na Facebooku a Instagramu. „Celkem se do aktivit na sociálních sítích zapojilo téměř 1200 výčepních a podniků.  Skvěle také zafungovala na Youtubu a sociálních sítích písnička kapely O5 a Radeček s názvem „Díky, že jste zpátky“ oslavující hospodské, kteří dlouhý lockdown vydrželi,“ říká mluvčí Prazdroje Zdeněk Kovář.

Štítky dokumentu: Formy PR Podpora prodeje
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: