LEGO a IKEA představily první společný produkt s názvem BYGGLEK

28. 7. 2020 | Milada Zemanová
Dětskou hravost a touhu rodičů po pořádku má v sobě propojit originální krabice BYGGLEK. Kombinuje oblíbenost LEGO stavebnice a praktičnost produktů, které nabízí IKEA.
59% manažerů očekává v roce 2020 stejný nebo vyšší rozpočet na PR. 1
  • Jakou strategii zvolit pro vaši značku?
  • Jak vyhodnocovat efektivitu PR?
  • Jak dosáhnout nejlepších výsledků?
  • Jak prosazovat obsah do médií?
Nezůstávejte pozadu!
Zanechte nám kontakt, obratem se s vámi spojíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
1 1 zdroj: PR Klub 5/2020

Spolupráce mezi společnostmi LEGO Group a IKEA byla poprvé představena před dvěma lety a nyní byly představeny její plody. Konkrétně se jedná o společný produkt s názvem BYGGLEK a oficiálně bude dostupný v průběhu srpna až října letošního roku. Nicméně jeden z obchodních domů IKEA v Německu byl z produktu tak nadšený, že jej začal prezentovat již nyní. Když ovšem zjistil svůj omyl, tak produkt zase stáhl.

BYGGLEK je podle všeho úložná krabice s řadou vychytávek. Její víko je tvořeno LEGO podložkou, takže na ní můžete vystavět libovolnou scenérii z kostek dánské stavebnice. V přední části je navíc malý otvor, ve kterém je opět možné něco malého postavit, a například tak dát najevo, komu krabice patří. Skutečně se tak primárně jedná o krabici, která však nemá sloužit jen k úklidu, ale má děti vést i ke kreativitě a vytvořit prostor pro společné hraní rodičů se svými ratolestmi.

Podle dosavadních informací by krabice BYGGLEK měla být dostupná ve 3 velikostních variantách. Nejmenší krabice bude k sehnání za necelých 10 Euro a největší krabice s rozměry 35 x 26 x 12 cm vyjde na necelých 15 Euro.

IKEA tento produkt popisuje následovně:

„Nejedná se o obyčejnou krabici s víkem. Je to truhla pokladů, kterou můžete naplnit hravými nápady. Může to být dům, který si vybavíte dle své libosti, a nástroj pro kreativní osoby. A pokud budete chtít, tak mnohem více.”

Součástí krabice BYGGLEK má být i 201 LEGO dílků. Jak bude vypadat se můžete podívat na fotografiích níže. Jednotlivé fotografie byly poprvé publikovány na webu Promobricks, za kterým stojí právě fanoušci stavebnice LEGO.

Zdroje: IKEA, Wersm, Promobricks

 
Štítky dokumentu: Budování značky

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: