Mashable: Google je jen pár kroků od spuštění vlastní služby hromadného nakupování

21. 1. 2011 | MAT
Podle serveru Mashable se Google chystá na spuštění vlastní služby hromadného nakupování, nazvané Google Offers. Její vývoj byl zahájen poté, co na začátku prosince nedošlo k zamýšlené akvizici portálu pro hromadné nakupování Groupon.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Podle serveru Mashable se Google chystá na spuštění vlastní služby hromadného nakupování, nazvané Google Offers. Její vývoj byl zahájen pravděpodobně poté, co na začátku prosince nedošlo k zamýšlené akvizici portálu pro hromadné nakupování Groupon.

Služba by měla fungovat na totožné a dobře známé bázi jako právě Groupon nebo LivingSocial. Zaregistrovaný uživatel obdrží každý den email s aktuální nabídkou o vložené slevě, kterou bude moci po dobu pravděpodobně 24 hodin využít. Pokud se sejde dostatečný počet uživatelů, sleva bude přiznána.

Google Offers by měl být dále propojen s Google Checkout, samozřejmostí bude napojení na Facebook, Twitter, Buzz a Google Reader.

Google informace, které Mashable přinselo, nevyvrátil a dokonce potvrdil, že skutečně jedná se společnostmi o možnosti spolupráce v blíže nedefinovaném voucherovém programu.

Štítky dokumentu: Facebook Google Twitter

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: