McDonald's přichází s hravým redesignem balení všech položek svého menu

18. 2. 2021 | Michl Petr
Krabička hranolek, která bude vypadat vždy plně, nebo McMuffin se zářícím žloutkem — to je jen část z výrazných změn v balení menu McDonald's.


Zdroj: Pearlfisher

McDonald's mění obaly jednotlivých položek svého menu. Za přeměnou toho, jak bude vypadat jídlo pro zákazníky poprvé, co ho dostanou do rukou, stojí agentura Pearlfisher.

Jejím zadáním bylo tuto prezentaci omladit. Jednotlivé vrstvy Big Macu na jeho balení tak jsou vyvedeny v komiksově vertikální abstrakci.


Zdroj: Pearlfisher

Rovné linie zdobí i „Quarter Pounder“ se sýrem.


Zdroj: Pearlfisher


Ve vlnky se mění až balení „filetu v housce“, Fillet-O-Fish.Hlavní ingredienci skvěle ukazuje balení McMuffinu s velkým žloutkem zářícím v bílém prostoru.

Zdroj: Pearlfisher

„Naším úkolem bylo najít, co je na každé položce menu skutečně speciálního, abychom vytvořili design, který usnadní lidem rozpoznat to také,“ uvedl kreativní ředitel Pearlfisher, Matt Sia, s tím, že využitím jednoduchých ilustrací mířili na to, aby byla balení „funkčně unikátní, jednoduchá na rozpoznání, esteticky minimalistická a emočně radostná“.

Štítky dokumentu: Budování značky
Sdílejte tento článek:
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.