Microsoft chystá vlastní Twitter - s názvem Office Talk

24. 3. 2010 | IKE
Mikroblogovací platformu ne nepodobnou Twitteru údajně chystá společnost Microsoft. Její služba Office Talk, která je podle zaraničních médií v současnosti testována v OfficeLabs, má umožňovat rychlé vyměňování krátkých zpráv do 140 znaků mezi skupinou přátel, tedy přesně jako u konkurenčního Twitteru.

Ilustrační obrázek, zdroj: archiv.cz

Mikroblogovací platformu ne nepodobnou Twitteru údajně chystá společnost Microsoft. Její služba Office Talk, která je podle zaraničních médií v současnosti testována v OfficeLabs, má umožňovat rychlé vyměňování krátkých zpráv do 140 znaků mezi skupinou přátel, tedy přesně jako u konkurenčního Twitteru. Microsoft však na nařčení z plagiátorství reaguje tvrzením, že současná verze je zatím značně nedodělaná a jde spíše o testování engine. Služba by navíc měla umožňovat komplikovanější práci s twíty - bude například obsahovat funkci komentování tweetu, fungující na stejné bázi jako komentování statutů na Facebooku.
Že služba nebude poskytována samostatně, to je již vcelku jisté. Otázkou však je, kam ji microsoft v budoucnu zaintegruje.

Štítky dokumentu: Facebook Twitter

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: