MTV vrátí na obrazovky legendární seriál Beavis and Butthead

4. 2. 2011 | ITO
Jeden z nejkontroverznějších počinů počátku devadesátých let, seriál Beavis and Butthead, se pravděpodobně vrátí na obrazovky MTV. Informaci přinesl server Brandchannel, který se odkazuje na oficiální YouTube kanál CBS. Právě zde se informace o přípavě nových dílů pro MTV poprvé objevila.

Beavis and Butthead, zdroj: www.mtv.com

Jeden z nejkontroverznějších televizních počinů počátku devadesátých let, seriál Beavis and Butthead, se pravděpodobně vrátí na obrazovky MTV. Informaci přinesl server Brandchannel, který se odkazuje na oficiální YouTube kanál CBS. Právě zde se informace o přípavě nových dílů pro MTV poprvé objevila.

Ihned se začalo spekulovat o důvodech opětovného nasazení kdysi "drsné" show, která je pro dnešní generaci spíše slabým odvarem. Jedním z vysvětlení je i možnost, že se MTV snaží rozšířit svou hlavní cílovou skupinu také o své někdejší diváky.

Nutno dodat, že informace se na webu okamžitě ujala. Jeden komentář za všechny, pocházející právě ze zmiňovaného kanálu CBS na YouTube: "Na MTV se už nedívám, ale v případě Beavis and Butthead udělám výjimku. A stejně tak miliony lidí, kteří je sledovali při svém dospívání v devadesátých letech. Vypadá to, že natěšených je opravdu mnoho!"

Štítky dokumentu: Budování značky YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: