Náhradu za Krause ČT nemá, Pawlowská propadla

9. 8. 2010 | RaTP
Pouhé tři měsíce vydržel na obrazovce pořad České televize Mamba show Haliny Pawlowské. Nyní dojde podle mluvčího ČT Ladislava Štichy k pozastavení výroby a vysílání, za kterým stojí nízká sledovanost a nespokojené reakce diváků. Vysílání pořadu přitom započalo teprve červnu a o show se otevřeně hovořilo jako o možné náhradě Uvolněte se, prosím, Jana Krause, které se přesouvá na Primu.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Pouhé tři měsíce vydržel na obrazovce pořad České televize Mamba show Haliny Pawlowské. Nyní dojde podle mluvčího ČT Ladislava Štichy k pozastavení výroby a vysílání, za kterým stojí nízká sledovanost a nespokojené reakce diváků.
Vysílání pořadu přitom započalo teprve červnu a o show se otevřeně hovořilo jako o možné náhradě Uvolněte se, prosím, Jana Krause, které se přesouvá na Primu.
Tvůrci Mamba show mají nyní za úkol provést nové fokusování. Původní myšlenka - tedy talk show založené na názorech a moderátorských schopnostech Haliny Pawlowské totiž úplně nezaujala. Ostatně není se čemu divit. Pokud bychom citovali samotnou Pawlowskou, která Mamba show popsala jako pořad: "...(jehož) předností by mohl být i čistě ženský pohled na věc, ke kterému se hrdě hlásím. Taky se nemůžu udržet a nedat k dobru historky ze svého okolí, rodiny a od svých kamarádek. Myslím, že tohle nikdo jiný ve svých talkshow nedělá," je jasné, že tento formát již v současnosti nemá šanci obstát.
Náhrady za Jana Krause se tedy jen tak nedočkáme. Tedy alespoň ne do té doby, dokud produkční tým Mamba show nenalezne novou, snesitelnější cestu.

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: