Náhradu za Krause ČT nemá, Pawlowská propadla

9. 8. 2010 | RaTP
Pouhé tři měsíce vydržel na obrazovce pořad České televize Mamba show Haliny Pawlowské. Nyní dojde podle mluvčího ČT Ladislava Štichy k pozastavení výroby a vysílání, za kterým stojí nízká sledovanost a nespokojené reakce diváků. Vysílání pořadu přitom započalo teprve červnu a o show se otevřeně hovořilo jako o možné náhradě Uvolněte se, prosím, Jana Krause, které se přesouvá na Primu.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Pouhé tři měsíce vydržel na obrazovce pořad České televize Mamba show Haliny Pawlowské. Nyní dojde podle mluvčího ČT Ladislava Štichy k pozastavení výroby a vysílání, za kterým stojí nízká sledovanost a nespokojené reakce diváků.
Vysílání pořadu přitom započalo teprve červnu a o show se otevřeně hovořilo jako o možné náhradě Uvolněte se, prosím, Jana Krause, které se přesouvá na Primu.
Tvůrci Mamba show mají nyní za úkol provést nové fokusování. Původní myšlenka - tedy talk show založené na názorech a moderátorských schopnostech Haliny Pawlowské totiž úplně nezaujala. Ostatně není se čemu divit. Pokud bychom citovali samotnou Pawlowskou, která Mamba show popsala jako pořad: "...(jehož) předností by mohl být i čistě ženský pohled na věc, ke kterému se hrdě hlásím. Taky se nemůžu udržet a nedat k dobru historky ze svého okolí, rodiny a od svých kamarádek. Myslím, že tohle nikdo jiný ve svých talkshow nedělá," je jasné, že tento formát již v současnosti nemá šanci obstát.
Náhrady za Jana Krause se tedy jen tak nedočkáme. Tedy alespoň ne do té doby, dokud produkční tým Mamba show nenalezne novou, snesitelnější cestu.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: