Nejdřív se najez a pak si hraj, vybízí multifunkční krabice na pizzu

7. 8. 2020 | Eva Dragulová
Fastfoodový řetězec Pizza Hut využil toho, že pandemie a večeře venku v restauraci nejdou dohromady. Krabici na pizzu přetvořil v promyšlený herní plán, který vytrhne trn z paty nejednomu rodiči.

Společnost Pizza Hut se s reklamní agenturou DDB zase jednou kreativně vyřádila. Koronavirus uvěznil doma celé rodiny. Jak zvládat pracovní stres a zabavit děti a nemuset přitom kupovat tuny nových hraček? Řešením je objednat si pizzu od Pizza Hut. Po její konzumaci totiž můžete ještě krabici, ve které vám ji doručili, parádně zužitkovat a zahrát si se svými ratolestmi třeba fotbálek.

f


Dalším typem je pak krabice přeměnitelná na autodráhu. 

dr

 

 Umělecky založenějším typům pak bude sedět stojan na barvy a „malířské plátno".

z

Návody na to, jak si s krabicemi od pizzy můžete vyhrát, jsou k dispozici na sociálních sítích Pizza Hut. Na Instagramu zveřejnili spoustu Stories, v nichž najdete přesné postupy, jak s obaly od pizzy dále pracovat. Fastfoodový řetězec na to jde dobře. Ne vždy zkrátka máte náladu nakupovat stále nové hračky, které stejně nejspíš po chvíli skončí v rohu dětského pokoje nepovšimnuty. Nabízí vám proto naopak levnou a ekologickou variantu zábavy. 

Ve Stories Pizza Hut najdete spoustu inspirace, jak krabice využít. Můžete z nich udělat puzzle nebo stojan na malování či třeba házet míčky do vyrobených otvorů.

Řeknete si: „Taková maličkost!“ Ale právě ta rozhoduje. V nejisté době pandemie, kdy spousta rodičů čelila enormnímu stresu, jsou právě tyto detaily přidanou hodnotou dané značky. Ostatně není to poprvé (a určitě ne naposledy), co se někdo rozhodl přetransformovat krabici (odpusťte prosím malé reklamní klišé) ve „více než krabici". 

Kdo si hraje s krabicí na pizzu, nezlobí  

Pizza Hut přitom není jediným řetězcem, který se rozhodl udělat z krabice na pizzu něco lepšího. Kanadský řetězec Pizza Pizza má rád basketbal, a proto již od roku 1999 podporuje tým NBA Toronto Raptors. V lednu 2020 se jim podařil skvělý kousek. Nadesignovali krabici, která se dala přeměnit ve stolní hřiště s basketbalovým košem.

Sdílejte tento článek:
Podobné články: