Newton Media přináší monitoring sociálních sítí

2. 9. 2010 | KAS
Newton Media přichází s novinkou - monitoringem sociálních sítí. Největší česká společnost monitorující média tak klientům poskytne informace o tom, jak je v rámci sociálních sítí prezentována a diskutována jejich osoba, firma, konkurenční značky i marketingové kampaně.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Newton Media přichází s novinkou - monitoringem sociálních sítí. Největší česká společnost monitorující média tak klientům poskytne informace o tom, jak je v rámci sociálních sítí prezentována a diskutována jejich osoba, firma, konkurenční značky i marketingové kampaně. Newton Media je jedinou společností na českém trhu, která sleduje Facebook, Twitter, Youtube a vybrané blogy v českém, slovenském a polském jazyce.

„Monitoring sociálních sítí je určen všem, kteří chtějí mít přímou zpětnou vazbu od zákazníků různých věkových a sociálních skupin a zajímá je, jaké emoce vyvolává jejich osoba, společnost, značka, nový produkt či služba. Pro firmy je důležitým marketingovým nástrojem monitorujícím komunikaci jejich aktivit. Monitoring sociálních sítí využijí mimo jiné i politické strany pro oslovení svých voličů před nadcházejícími komunálními volbami,“ uvádí Eva Eliášová, obchodní a marketingová ředitelka společnosti.

„Výstupy ze sociálních médií stejně jako redakční a inzertní příspěvky mají naši klienti nyní k dispozici na jednom místě, což jim umožňuje pohodlnou práci a orientaci v datech," doplňuje Martin Vobr, předseda představenstva společnosti, a pokračuje: „Díky monitoringu sociálních sítí mohou naši klienti včas reagovat na případné negativní reakce, nebo sledovat strategické záměry a aktivity konkurence i hodnotit úspěšnost reklamních kampaní svých a konkurenčních.“


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: