Nová reklama na Bing podtrhuje sílu Facebooku

27. 5. 2011 | ZeB
Nové televizní spoty na vyhledávač Bing od společnosti Microsoft zdůrazňují integraci Facebooku.

Nové televizní spoty na vyhledávač Bing od společnosti Microsoft zdůrazňují integraci Facebooku. Reklamy ilustrují facebooková doporučení na Bingu tím, že ukazují, jak jednotlivé facebookové stránky přicházejí k životu. „Učila jsem tě líbat se po francouzsku,“ říká dívka dokazujíc pravdivost svého výroku vyplazeným jazykem.

„Při mnoha příležitostech jsem tě zastavil před tím, abys předváděl repertoár svých figur,“ říká mladík v kimonu, který předvádí úkon z karate a v jedné ruce drží pohár. Další připomíná: "Dvakrát jsem ti zachránil život," a dál klidně medituje pod vodní hladinou. Hlavní poselství shrnuje hlas na videu přibližně takto: Věříte svým přátelům, protože vám v minulosti pomohli, tak proč nevyužít jejich názory a soudy také ve vašem vyhledávání? Reklamy vytvořila pro Bing agentura Crispin Porter + Bogusky.

 

Microsoft a Facebook spojily své síly v říjnu loňského roku, aby zajistily vyhledávání s Bingem sociální vrstvu. V únoru se na Bingu začaly objevovat „Likes“ od facebookových přátel. Google odpověděl v březnu uvedením své iniciativy, která ukáže doporučení od kontaktů Google ze služby Gmail a dalších zdrojů. 

Přesvědčila by vás reklama, abyste začali používat Bing jako svůj hlavní vyhledávač? Podělte se s námi o své názory na Facebooku.

 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: